Jesienny pobyt na Kurpiach

Jesienny pobyt na Kurpiach

 

Rozpoczął się wyjątkowy czas w ciągu roku czyli polska złota jesień, z tej okazji zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty Jesiennej w Kurpiowskie Kranie. Pobyt w obiekcie położnym wśród lasów Kurpi Zielonych to najlepszy sposób na spędzenie tego magicznego czasu z rodziną, przyjaciółmi i dziećmi, z dala od zgiełku miast i codziennych obowiązków można cieszyć się ciszą i spokojem wśród otaczającej nasz przyrody. 

W ofercie zapewniamy

 

  • nocleg w komfortowych pokojach Kurpiowskiej Krainy

  • śniadanie w formie bufetu szwedzkiego

  • bezpłatny dostęp do placów zabaw, boisk, kortów, plaży

  • nieograniczony dostęp do Wi-Fi

  • monitorowany parking

Co charakteryzuje Kurpiowską Krainę?

 

Kurpiowska Kraina to wyjątkowy, magiczny hotel dla rodzin z dziećmi w środku Kurpiowszczyzny, położony kilkadziesiąt metrów od jeziora. Nasze jezioro należy do Wód Polskiego Związku Wędkarskiego (okręg mazowiecki), który zarybia go regularnie już od 2004 roku. Nasz ośrodek wypoczynkowy znajdziesz w samym środku Kurpi, blisko takich miast jak: Ostrołęka, Szczytno, Łomża, Olsztyn, Białystok czy Warszawa.

Jakie są atrakcje w Kurpiowskiej Krainie?

 

Na terenie obiektu znajdziecie Państwo plażę z pomostem, place zabaw, boiska, korty tenisowe, ale przede wszystkim ciszę i spokój.  Kurpiowska Kraina to Kameralny Hotel z 13 pokojami.

 

 

Restauracja czynna od godziny 15.00 do 20.00

 

 

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji już dziś

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
☎  +48 508 508 003
✉  biuro@kurpiowskakraina.com.pl


Oferty specjalne

Zobacz, co przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie!