Hotel dla firm: -15%

Hotel dla firm? Kurpiowska Kraina!

Przyzwyczailiśmy się do spotkań i szkoleń w wirtualnym świecie, a także konferencji on-line. Jednak po wielu miesiącach pewnej izolacji, potrzebujemy kontaktów biznesowych w rzeczywistości. Gdzie najlepiej wyjechać na firmowy wyjazd integracyjny lub zorganizować konferencję? Odpowiedzią jest... Kurpiowska Kraina!

Kurpiowska Kraina jest położona blisko dużych miast, takich jak Warszawa, Białystok, czy Olsztyn, a jednocześnie na uboczu, w otoczeniu pól, lasów i bezpośrednio nad jeziorem. Dysponujemy salami konferencyjnymi na Kurpiach i odpowiednim zapleczem konferencyjnym na 70 i 200 osób, profesjonalnym nagłośnieniem, rzutnikiem i wyposażeniem niezbędnym do realizacji biznesowych wydarzeń.

Eventy biznesowe i konferencje

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszego obiektu oraz organizacji wszelkich eventów biznesowych – konferencji, szkoleń, targów, wystaw, integracji – z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa.

Zapewniamy pełną obsługę gastronomiczną, miejsca do wytężonej pracy, ale również relaksu – boiska, plaże, sprzęt wodny, korty tenisowe i wiele, wiele więcej. W razie potrzeby współpracujemy również z profesjonalnymi firmami eventowymi, które sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. 

Dysponujemy ogromną przestrzenią na organizację targów i wystaw – zarówno pod gołym niebem, jak i w wiatach wystawowych, a ogromna infrastruktura w postaci parkingów na kilkaset samochodów, zapewni komfort wystawców i uczestników wydarzenia.

Stanowi to doskonały potencjał do organizacji targów  oraz wystaw maszyn, sprzętów, urządzeń rolniczych i budowlanych.

Promocja dla firm: -15% 

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę: przy rezerwacji kompleksowej usługi: nocleg, gastronomia, sala konferencyjna za darmo lub miejsce na integrację, oferujemy 15% rabat na usługi hotelowe oraz do każdej zorganizowanej imprezy oferujemy dodatkowy, atrakcyjny GRATIS. 

Obiekt bezpieczny higienicznie dla firm

Tak, jak Państwo cenimy bezpieczeństwo, dlatego też w szczególności zapraszamy grupy zorganizowane poza weekendami - swobodę i komfort pracy lub wypoczynku cenimy najbardziej.

Zarezerwuj termin już dziś, aby uzyskać rabat lub zadzwoń/napisz do nas w celu uzyskania dodatkowych informacji:

Arkadiusz Lewandowski:
☎  +48 513 10 60 30
✉  a.lewandowski@kurpiowskakraina.com.pl